Halı Yıkama
Mükemmel temizlik ve parlak renkler için firmamızda özel halı şampuanları kullanılmaktadır. İşlemler tamamlandığında halılarınız paketlenir ve ilk günki gibi adresinize teslim edilir.
KOLTUK YIKAMA
Genç Halı ve Koltuk Yıkama olarak, sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Firmamız halı yıkama ve kurutma, koltuk yıkama ve temizleme konusunda lider konumdadır.
STOR VE ZEBRA PERDE YIKAMA
Stor perdeler sade aynı zamanda zarif, kullanışlı aynı zamanda ekonomik bir çözüm olarak son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Yıkanma konusunda da bir hayli zarif olunmalıdır. Stor perdelerinize Genç Halı Yıkama olarak temizlemek için talibiz.
BATTANİYE&YORGAN YIKAMA
Kullanmış olduğumuz yorgan ve battaniye’deki kir ve lekelerin,oluşan toz birikimlerinin giderilmesi hassasiyetle üzerinde durulması gereken bir konudur. Yorgan ve battaniyelerinizin hijyenik ve kaliteli temizlenmesi için endüstriel makinalarda yıkanması gerekmektedir.
HALIFLEKS YIKAMA
Firmamız teknik altyapısı ve servis hizmeti sayesinde Bursa’nın birçok semtine, Halıfleks Yıkama Temizleme hizmeti vermektedir. Genç Halı Yıkama olarak, Halıfleks Yıkama Temizleme hizmetinde size bir telefon kadar yakınız. Halıfleks Yıkama Temizleme hizmeti sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.
Sipariş Hattı
Open chat
Whatsapp Hattı